17373.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
[Kecskeméthy Aurél (1827-1877)]: Idősb Kákay Aranyos: Ujabb árny- és fényképek.; Nagy férfiaink. Legujabb fény- és árnyképek Kákay Aranyostól. [Egybekötve.] Pest, 1866-1874, Ráth Mór, 2+210; 237+1 p. Átkötött Korabeli félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzésekkel.