17620.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Knittel, John: Via Mala. Ford.: Andai Ernő. Bp., [1944], Bárd Ferenc és Fia, 648 p. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban.