17355.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
[Méry, Joseph (1797-1866)]: Méry: A Nizam harca. Regény. Francziából fordítá Rosos Klementin. Pest, 1862., Beimel J. és Kozma Vazul, 1 (címkép, litográfia) t.+2+230 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, a lapokon kis foltokkal, de alapvetően jó állapotban. Ritka!