Somlyay József: A magyarországi néptanítók 1890. évi augusztus hó 20.-23. napján Budapesten tartott negyedik egyetemes gyűlésének naplója. Bp. 1891. Egyetemi Ny. IV, 523p. Az Országos Pedagógiai könyvtár duplumkötete. Korabeli díszesen aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotbanm