17013.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Jan Assmann: A kulturális emlékezet. Írás, emlékezés és politikai identitás a korai magaskultúrákban. Ford.: Hides Zoltán. Bp., 1992., Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.