16734.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Major Máté: Építészettörténet. II. köt.: Feudális társadalmak építészete. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, néhány lap szélén kis ázásnyommal. Megjelent 4000 példányban.