15388.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
A XIX. század nagy magyar mesterei. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap, 4 p. + 20 t. A könyv elején ajándékozási beragasztással, rajta számos aláírással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen sérülésekkel, de belül szép állapotban.