15501.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Német nyelven. Térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, foltos, egy kihajtható térkép szakadt. / Linen-binding, with worn cover, spotty pages, one map damaged, in German language. Sixth edition.