15345.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Lampugnani, Guide: Velence és a laguna. Milano, 1910, Lampugnani. Kiadói egészvászon kötés, egyik térkép hiányzik, gerinc sérült, kopottas állapotban.