15287.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Kínai rejtelmek. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1930],Franklin,179+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, apró kopásnyomokkal, egészen kis foltokkal, ajándékozási bejegyzéssel.