15537.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők számára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1913, Rózsavölgyi, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.