14196.
433. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 200 HUF
cca 1890-1900 Monte Carlo (Monaco), 3 db nagyméretű panoráma, vintage fotók egy kartonra kasírozva, egyiken G. J. phot. jelzéssel, fotók kopásnyomokkal, karton kissé foltos és kissé sérült, fotóméret: 21×27 cm