10235. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
34 000 HUF
0 HUF
Kastaly István (1892-1991): Cirkuszi mutatvány. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán Miskolci Galéria raglapján feliratozott, dekoratív fakeretben, 38,5x50,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk