10326. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Losó József (?-): Női portré. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 31x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras