10340. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 400 HUF
0 HUF
Márton József (1950-2003): Kovácsok. Olaj, préselt lemez, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben, 30x25 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk