Mártonfi Benke Márta (1958-): A Körös partján. Olaj, vászon, kartonon,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Martonfi-Benke-Marta-1958-A-Koros-partjan-Olaj-vaszon-kartonon-jelzett-30x23-cm~II2798990
2798990
10341
433
22000
Beschreibung: Mártonfi Benke Márta (1958-): A Körös partján. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. 30x23 cm
: ekb