Nolipa István Pál (1907-1986): Pesterzsébet, új épület a Kossuth téren... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nolipa-Istvan-Pal-1907-1986-Pesterzsebet-uj-epulet-a-Kossuth-teren-Olaj-vaszon-Jelezv~II2795083
2795083
10375
433
28000
Beschreibung: Nolipa István Pál (1907-1986): Pesterzsébet, új épület a Kossuth téren. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
: nagy_andras