10426. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Reich Károly (1922-1988): Vízparton. Szitanyomat, papír, jelzett. Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben, 30,5×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk