Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Pihenő. Olaj, vászon. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szendrei-Jozsef-1989-Pesti-Jozsi-Piheno-Olaj-vaszon-Jelzett-60C397100-cm~II2792220
2792220
10506
433
28000
Beschreibung: Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Pihenő. Olaj, vászon. Jelzett. 60×100 cm
: pk