46 000 HUF
122,02 EUR, 131,43 USD
Szikora Tamás (1943-2012): Fiatalkori önarckép, 1961. Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli egészen apró sérülésekkel. 43x30,5 cm