8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Tiszadadai falusi ház. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent: Tunyogi, üvegezett fakeretben. 26x22 cm