10544. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF
0 HUF
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, közepén hajtásnyommal, 53,5x43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert