Urbán Gábor (1946-): Kártyázók. Olaj, farost, jelzett, dekoratív faker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Urban-Gabor-1946-Kartyazok-Olaj-farost-jelzett-dekorativ-fakeretben-30x40cm~II2767043
2767043
10549
433
15000
Beschreibung: Urbán Gábor (1946-): Kártyázók. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 30x40cm
: pk