Vágh-Weinmann Nándor (1897-1978): Napsütötte tanya. Olaj, karton, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vagh-Weinmann-Nandor-1897-1978-Napsutotte-tanya-Olaj-karton-jelzett-Uvegezett-fakeretben~II2792368
2792368
10552
433
Beschreibung: Vágh-Weinmann Nándor (1897-1978): Napsütötte tanya. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17,5x25 cm
: pk