70 000 HUF
185,68 EUR, 200,00 USD
Záhonyi Géza (1889-?): Parád környéki táj, 1952. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, keret hátoldalán kiállítási raglap töredékekkel, 55×68,5 cm