Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768876
10857
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Egry jelzéssel: Zsákhordók. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23×30 cm
2768864
10858
433
Olvashatatlan jelzéssel: Viharban. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29×39 cm 2714441
10859
433
Olvashatatlan jelzéssel: Stilizált fej, 1969. Akvarell, kréta, papír, sérült. Feltekerve. 61x44 cm 2638681
10860
433
Olvashatatlan jelzéssel: Vivát. Filctoll, papír, 43x61 cm
2641138
10861
433
Olvashatatlan jelzéssel: Kastély vadászokkal. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm
2641137
10862
433
Olvashatatlan jelzéssel: Vaddisznók az erdőben. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm
2641100
10863
433
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, 43x61 cm
2638677
10864
433
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászok az erdőben. Filctoll, papír, 42x59 cm
2638685
10865
433
2641113
10866
433
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm
2641116
10867
433
Olvashatatlan jelzéssel: Íjász szerzetessel. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm
2641119
10868
433
Olvashatatlan jelzéssel: Mulatság. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF