Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2691068
10905
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenesei részlet. Kréta, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 16×22,5 cm 2675423
10906
433
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 44,5x30 cm 2691079
10907
433
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlás. Akvarell, ceruza, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm 2675502
10908
433
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő alak. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5cm
2792107
10909
433
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Tus, papír. Fakeretben. 20,5x12 cm
2792364
10910
433
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. 60x79,5 cm
2552928
10911
433
600
Jelzés nélkül: Lehel hűtőgépgyár, Jászberény. Rézkarc, papír. 6,5x13 cm
2690646
10912
433
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2690643
10913
433
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm 2690751
10914
433
Jelzés nélkül: Vázlatfüzet több mint 20 db rajzzal, 1916 körül. Egyik rajzon 1916-os datálással, Kissé sérült vászonkötésben, belsején Hangos Géza kereskedő korabeli szecessziós címkéjével, Bp., Calvin (Kálvin) tér 5. 2765712
10915
433
11000
Jelzés nélkül: Volosco. Akvarell, papír. Paszpartuban. 19x22cm 2649059
10916
433
Jelzés nélkül: Fűzfák. Tempera, papír, üvegezett keretben. 17x23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF