Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2540267
10953
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm
2504737
10954
433
Jelzés nélkül: Bíró. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 80x60 cm
2504778
10955
433
Jelzés nélkül: Nőói portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x41 cm
2504025
10956
433
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm
2504992
10957
433
Jelzés nélkül: Herceg az erdőben. Olaj, farost. Kopott. 40x30cm 2498844
10958
433
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. 40x60cm, keret nélkül.
2579614
10959
433
Jelzés nélkül kb 1930. Modern városi látványterv. Ceruza, pausz, alul sérült. 28x40 cm
2504030
10960
433
Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm
2504788
10961
433
Jelzés nélkül: 4 db karikatúra. Vegyes technika, 4 db papír 1 db kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 70x26 cm
2750285
10962
433
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 56x69 cm
2750297
10963
433
Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcskosárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 22x32 cm
2751042
10964
433
Jelzés nélkül: Fodor Gábor (1962- ) politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszter arcképe. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozott. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra. 14x8 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF