10850.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ismeretlen monogrammal jelzett: Női hátakt. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 35x24 cm