10960.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm