10947.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jelzés nélkül: Templom. Akvarell, papír, lap széle kissé sérült, 42x59 cm