Mesterházy jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, vászon, kissé foltos.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Mesterhazy-jelzessel-Balatoni-vitorlasok-Olaj-vaszon-kisse-foltos-Dekorativ-fakeretben-4~II2792420
2792420
10755
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mesterházy jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, vászon, kissé foltos. Dekoratív fakeretben, 42x34 cm
: pk