10805.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Nagy István jelzéssel: Táj. Szén, karton. Üvegezett, sérült fakeretben. 18x57 cm