10905. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Balatonkenesei részlet. Kréta, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 16×22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk