10723.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Patrick jelzéssel: Vadkacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50,5x61 cm