10688.
433. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Szalay J jelzéssel, feltehetően 1910-40 körül működött magyar festő: Csendélet. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 28×34 cm