Szerelmey: Dévényi hegy litográfia, feliratozott jelzett. 13x22 cm Szé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Szerelmey-Devenyi-hegy-litografia-feliratozott-jelzett-13x22-cm-Szep-allapotban~II2773007
2773007
11108
433
Engravings
Beschreibung: Szerelmey: Dévényi hegy litográfia, feliratozott jelzett. 13x22 cm Szép állapotban
: bk