cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1850-Spanyol-vadaszkutyat-abrazolo-lithografia-28x18-cm-paszpartuban-Spanish-dog-litho~II2794647
2794647
11109
433
Engravings
Rufpreis:
3 000 HUF 7,96 EUR , 8,57 USD
Beschreibung: cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.
: nagy_andras