19089.
433. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
4 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. nettó: 11,2 g, m: 53-58