Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2800034
19060
433
26000
Jewellery and precious metal items
3 db brill csiszolású gyémánt, össz. 0,26 ct. 2771692
19061
433
Kolumbiai smaragd kaboson csiszolással, 2 db, 5,27 cts
2771299
19062
433
100 cts gyémántpor 0-0,5 polírozáshoz
2730462
19063
433
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 16,1 g
2790823
19064
433
Ezüst (Ag) orosz japonizáló teáskanál Nagasaki felirattal, 6db, jelzett, 1900 körül, h: 13 cm, nettó: 91 g 2790066
19065
433
14000
Ezüst (Ag) széles fonott mintás karkötő, jelzett 23,5 g 2800083
19066
433
Ovális csiszolású zafír, 4,18ct. 2790051
19067
433
14000
Ezüst (Ag) gravírozható férfi karlánc. 21,3 g 2800051
19068
433
Ovális csiszolású tanzanit, össz. 0,36 ct. 2709326
19069
433
26000
Ezüst (Ag) borítású asztali quartz óra, működik, jelzett, m: 16 cm
2800817
19070
433
24000
Ezüst(Ag) címeres tálka, jelzett, d: 12,5 cm, nettó: 79,8 g 2730220
19071
433
6500
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF