19092.
433. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
5 500 HUF
14,59 EUR, 15,71 USD
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, sérült kővel, laza kapoccsal, bruttó: 5,9 g