12671. 433. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 800 HUF
0 HUF
Kacor kertészeti-szőlészeti-erdészeti többfunkciós kés, jelzett, fa markolattal, kopott, foltos, penge: h: 6 cm, 15 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert