13777.
433. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
4 000 HUF
1973 Varga Imre (?-) grafikus karikatúra-szerű, humoros illusztrált verses sorai (... A fizetési eszköz volt a bunkó, akkor még nem volt bankó!...). Tus, akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 30x21 cm