6 000 HUF
Rudolf Otto von Ottenfeld (1856-1913): Jäger zu Pferd und leichter Dragoner, 1800. (Osztrák könnyűlovassági katonák). Színes litográfia, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33x22 cm (keret: 49x37 cm)