4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
cca 1890-1915 4 db katonaportré, egyik kitüntetéssel dekorált, vintage keményhátú fotók klf. magyar műtermekből (Szeredniczky Újpest, Uher Ödön Nagykanizsa, Szilárd Tódor Szombathely, Vörös Kálmán Békéscsaba), kopott, részben kissé sérült és kissé foltos, 10,5x6,5 körüli méretben