12450.
433. Gelaufene Fernauktion
Uhren
13 000 HUF
34,48 EUR, 37,14 USD
Asztali óra. Faragott fa testtel, réz szerkezettel. XX. sz. eleje. Tisztításra szoruló szerkezettel, kulccsal 63 cm sérülésekkel