12436. 433. Gelaufene Fernauktion Uhren
200 000 HUF
0 HUF
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras