11862.
433. Gelaufene Fernauktion
Gläser
7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Császárkörte csemege likőr, Budapesti Szesz-, Élesztő- és Likőrgyár, palack, sérült címkével és 2 db pohár, kopott, m: 9-19,5 cm