11325. 433. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 400 HUF 6,37 EUR, 6,86 USD
0 HUF
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Telkibánya, erősen kopott, d: 23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert