11136. 433. Gelaufene Fernauktion Keramiken
12 000 HUF
0 HUF
Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, nyaklánca sérült m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras